KET testai

NAUJIENA! 2011 METŲ KET TESTAI NUOTOLINIU BŪDU

KET testai internete

Vairavimo mokykla “Autoklase” Jums siūlo pačią naujausią ir populiariausią bei užtikrinančią aukščiausią egzamino išlaikomumą VĮ “Regitra” 2013 metų KET testų sprendimo programą internetu!

Savo klientams siūlome pačią naujausią ir panašiausią nuotolinio mokymosi programą, kokia yra naudojama VĮ „Regitra“. Tai pati patikimiausia priemonė pasiruošti valstybiniams teorijos egzaminams VĮ „Regitra“, atnaujinti jau pamirštas teorines žinias, ar praradus vairuotojo pažymėjimą dar kartą išsilaikyti teorijos egzaminą. Ir tai Jūs galite padaryti Jums patogiausioje vietoje, bet kuriuo laiku kur yra interneto ryšys. Jei Jūs esate išvykęs į užsienį ir neturite galimybės spręsti KET testų, tačiau norite pasiruošti teoriniam vairavimo egzaminui – tai ne problema. Mes siūlome Jums pačią naujausią, kas savaitę atnaujinamą 2013 metų KET testų sprendimo programą nuotoliniu būdu. KET testus galite spręsti lietuvių arba rusų kalbomis. Savo klientams suteikiame galimybę už šią paslaugą apmoketi  internetu per banką. Prisijungimo kodą prie KET testų gausite po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu.

Iš kitų įmonių, užsiimančių KET testų pardavimu internete, mes išsiskiriame naujausia ir pastoviai atnaujinama, kokybiška ir panašiausia į VĮ „Regitra“ KET testų teorijos egzaminų sprendimo programą nuotoliniu būdu, kurią rengia UAB „ARS LEIDINIAI“.

Esame įsipareigoję nuolat atnaujinti KET testų sprendimo programą, diegti naujoves pagal visus reikalavimus ir toliau teikti savo klientams aukščiausią paslaugų kokybę. Išbandykite nemokamai KET testus paspausdami žemiau esančią .JPG nuorodą.

Ket testai internetu www.autoklase.lt

Nuo ko pradėti?

Prisijungimo kodą įsigysite www.autoklase.eu interneto svetainės skyrelyje „KET TESTAI“ arba paspaudę žemiau esančią nuorodą.

ĮSIGYTI KET PRISIJUNGIMO KODĄ

Perkant prisijungimo kodą per banką, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu, po apmokėjimo Jums bus atsiųstas prisijungimo kodas prie KET TESTŲ.

Prisijungti galite www.autoklase.eu svetainės skyrelyje „KET TESTAI“  arba šioje svetainėje.

Apie KET TESTŲ sprendimo programą

KET TESTUS galite spręsti lietuvių arba rusų kalbomis. Vairavimo teorijos egzamino testas yra sudarytas iš 30 klausimų, kurie apima visus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Šiam testui spręsti skiriama 30 minučių. Kiekviename klausime teisingi gali būti keli arba tik vienas atsakymas. Klausimas laikomas neteisingai atsakytu, kai pažymėti ne visi teisingi atsakymai ir (arba) pažymėtas bent vienas klaidingas atsakymas. Teorijos testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką teisingai atsakoma į ne mažiau kaip 24 klausimus. Taip pat Jūs galite pasitikrinti savo žinias spręsdami kontrolinius testus K1 – K6, kurie apima tam tikrus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Klausimų skaičius, sprendimo laikas ir kita – tas pats kaip ir sprendžiant vairavimo teorijos egzamino testus VĮ “Regitra” arba laikant teorijos įskaitą Jūsų vairavimo mokykloje.

Vairavimo mokykla Jums siūlo:

Kokybišką KET testų sprendimo programą internu.
KET testų sprendimo programą sukurtą kvalifikuotų specialistų ir atitinkančią visus reikalavimus.
Geriausią KET testų sprendimo programą nuotoliniu būdu iš siūlomų internete ar kur kitur.
Įmonės UAB „ARS LEIDINIAI“ KET testų sprendimo programą, kurie teikia kokybiškiausius ir profesionaliausius KET testus rinkoje.
KET testus lietuvių ir rusų kalbomis, kurie yra populiariausi tarp vartotojų Lietuvoje ir užsienyje!

Vairavimo mokykloje “Autoklasė” renkatės geriausias rinkoje vairavimo teorijos ir praktinio mokymo paslaugas!

Parašykite atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *


1 + = 2

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>